Największy bukmacher w Polsce – STS – ponownie wyciąga rękę do fanów esportu. W aplikacji mobilnej pojawiła się sekcja dedykowana esportowi, która ma własną szatę graficzną oraz osobny czat.

STS od długiego czasu dokłada swoich sił w rozwój polskiego esportu. Tym razem postarał się usprawnić swoją aplikację mobilną, dzięki której możemy w każdej chwili korzystać z bogatej oferty zakładów dotyczących sportu elektronicznego, a w tym spotkań z Polskiej Ligi Esportowej. Od teraz każda gra ma swoją dedykowaną grafikę, a użytkownicy mogą dyskutować na temat swoich wyborów na osobnym esportowym czacie.

STS jest największym i najbardziej innowacyjnym podmiotem branży bukmacherskiej, który od lat wyznacza trendy na polskim rynku. Jako pierwszy legalny bukmacher w kraju wprowadziliśmy do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczęliśmy udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Teraz – również jako pierwsi w Polsce – udostępniamy dedykowaną fanom esportu sekcję w aplikacji mobilnej, która cieszy oko tematycznymi grafikami. Dzięki niej kibice esportu mogą jeszcze szybciej i łatwiej obstawiać zakłady za pośrednictwem smartfonów.

 – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Celem bukmachera STS jest dalszy rozwój esportu w Polsce i to na wielu płaszczyznach. Między innymi dlatego został oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Dodatkowo wspiera on indywidualne persony z rodzimej sceny – Paweł „innocent” Mocek był pierwszym w Europie przypadkiem wsparcia pojedynczego zawodnika przez bukmachera. Nie można zapominać o współpracy z Damianem „Nervarienem” Ziają, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim środowisku League of Legends. Mogliśmy być również świadkami pomocy całej drużynie, ponieważ STS działał wspólnie z organizacją Izako Boars.

Więcej informacji można znaleźć na stronie sts.pl.